"Sokol Olldashi është vra rë nga...", Spartak Ngjela plas ‘bo mbën’, zbulon kush fshihet pas...Nëse informacioni i marrë nga kjo video ishte i vlefshëm për ju, atëherë klikoni 👍!
Gjithashtu klikoni në butonin ‘𝙎𝙪𝙗𝙨𝙘𝙧𝙞𝙗𝙚’ dhe tek 🔔 për të pasur njoftimet më te fundit në kohë reale dhe gjithashtu për videot e reja !

Mund të na ndiqni në rrjetet tona sociale:
Facebook: https://bit.ly/3ulw9Wf
Instagram: https://bit.ly/3dCDs5V
Twitter: https://bit.ly/3aHZ2Ec

Mund të na ndiqni edhe në portalin tonë: http://elokuent.tv/

© All rights reserved “ElokuentTV”

source

12 thoughts on “"Sokol Olldashi është vra rë nga…", Spartak Ngjela plas ‘bo mbën’, zbulon kush fshihet pas…”
  1. KETO JANE VRASJE TE BERE NGA NJEREZ TE QEVERISE SALI BERISHA AKUZOHET PER VRASJEN E RREMZI HOXHES KOSTA TREBICKES SOKOL OLLDASHIT GERDECIT TAJIMIN ME SLLOBODANIN FURNIZIMIN ME ARME DHE NAFTE TE MAKINERISE SERBE GJATE LUFTES NE KOSOVE GERDEVI SHITJEN SHKATERTIMINKOMPLET RE ARMATIMIT SHQIPETARE FIRMAT PIRAMIDALE HAOJEN E DRPOVE NIDJEN E AVIONIT MIG 19 PER TE BOMBATFU POPULLIN E VLORES SHKATERRIMIN E MBI 500 UZINAVE FABRIJAVE NE SHQIPERI SALI BERISHA TRADHETAREI ATMIKU ME I MADH I KOMBIT SHQIPETARE ME GJITHE KETO TE ZEZA QE I JA BERE KOMBIT SOT JETON SI PASHA NE MES TIRANES ME PRONA BISNESR MILIATDA EURO DHE DOLLARE TE FDHEHURA NE BANKAT E BOTES FHR SI BIE GJEMB NE KEMBE KUSH I NFIHMON I RUAN KETO SUPET BANDITE

  2. Pse se tha dje.ky avokat i dtejte…thuje dil pse ske dal plehra.vrisni njoni tjetrin dhe nacthartuat trute..zotibnuk e len te verteten Jo kurre von bon por nuk harron…po ti qe ske treguar dje kubishe zotibAvojat ??? Dil deshmitare po je me pale Jo neper pirtale

  3. Ska mundesi per aksident per Sokol Olldashin ajo e din edhe budalla qe eshte i Vrar me qellim

  4. Po kush oh Ngjela Shqiptart si ,,ti" na e shkatrut jeten popullit ,,te Naimit hallo fshatrat luftojn për buken e gojes,e Sa vrasje ska as ne ,,Kolubi".

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Captcha loading...