GOOGLE CLOUD SANAL SERVER SUNUCU AÇMA ÜCRETSİZ! / VDS-VPSGoogle cloud platform tamamen ücretsiz ve güçlü VDS-VPS sanal sunuculardan yaranlanmamızı sağlıyor. Çıkarları nedir anlamış değilim ama kullanmak isteyenler bakabilir. Oyun sunucusu kurmak için birebir.

NOT:
*İninal gibi kartlar sisteme tanınmayabilir.
*Kredi kartınızdan sanal kart oluşturmak daha sağlıklı. Banka kartı da kabul edecektir.
*Size verilen kredi miktarı bitimine kadar 4-5 server açabilirsiniz.
* Ne kadar yüksek sistem kullanırsanız o kadar fazla kredi gidecektir.
*Oyun sunucusu kurulabilir uzun bir süre idare edecektir.

Kimsenin olmadığı discord sunucum :

Abone olmak için :

Bu videoda emek var emeeek. Beğenmekten çekinme bedava.

source

Avatar of exeJen

By exeJen

38 thoughts on “GOOGLE CLOUD SANAL SERVER SUNUCU AÇMA ÜCRETSİZ! / VDS-VPS”
 1. * Cümleten selamun aleykum. Bu videonun üzerinden biraz zaman geçti ve artık kartları kabul etmemeye başladılar. Artık %90 ihtimalle sadece uzun süre kullanılan normal kredi kartı kabul ediyorlar. Diğer türlü kartları kabul etmiyorlar. *

 2. Sanal bilgisayar konusunda biraz araştırma yapayım dedim ve google ladım. Forumlardan falan bir şeyler okuyorum sonra dedim ki 2002 de değilsin git youtube dan direkt dinle 😀 Emeğine sağlık başkan harika video.

 3. Merhaba hocam.google clouddan Ubuntu açtım. Windows ektradan ucretliydi o yüzden.yapmak istediğim sadece onu bilgisayar gibi kullanmak fakat yapamıyorum. Sadece siyah ekran yani komut ekranını açabiliyorum. Bilgisayar gibi kullanmak için masaüstüne nasıl ulaşabilirim acaba.

 4. Güzel anlatım teşekkürler.
  Böyle bir serverdaki bir klasöre mesela 10 tane bilgisayardan bağlanabilir miyim?
  Diyelim ki ofis dosyaları var o klasörde ve dünyanın her yerindeki bilgisayardan o klasöre dosya kopyalamak veya silmek istiyorum.

 5. Selam aleykum ziraat banka kartımla kaydolmaya çalışıyorum kabul ediyor ama kaydol tuşuna bastığım anda desteğe başvurun hatası veriyor ve canlı destek yok.

 6. Selamın aleyküm öncelikle, kardeşim yaptığın bütün adımları yaptım. Sunucuya bağlandım ön kurma işlemlerini yaptı sonra cmd geldi fakat masaüstü gelmedi bunun sebebi nedir ? Nasıl çözebilirim ? İlk defa benim başıma bile gelmiş olabilir..

 7. Reis bu tür sunucular üzerinden ekran kartı yüksek olan sunucular üzerinden mining yapabilir miyiz?

  Bu arada anlatım şekliniz çok güzel. Mining hakkında videolar çekin. Kripto ile ilgili.

 8. Reis banka kartı da kabul etmiyor nasıl yapıcağız yöntemi göstermişsin fakat sadece sen de olmuş gördüğüm üzere yorumlarda kimse ben de yazmamış bir açıklama yaparsan seviniriz

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Captcha loading...