Florian Marku VS Chris Jenkins Full match
38 thoughts on “Florian Marku VS Chris Jenkins Full match”
  1. jemi krenar o Flori për ju ju ndërtoni vetën dhe familjen por ndërtoni Shqipërinë dhe NEVE që jemi shpërnda nëpër dheun e HUJË na bëhët zemra ma lë kur ndihmojmë kur fitojnë shqiptarët nëpër Botë çfardo lloj preferoni u përshëndes shumë

  2. Florian Marku urime per fitoren e pa diskutueshme na bere KRENAR ne Shqiptarve ne gjithe Bote te uroj Shendet ty dhe Familje tende Suksese te tjera ♥️♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  3. O komentator albi mos ja fut pordhes se nuk e hodhi charltoni por shkeli keq mbasi u hodh dhe hengri goditjen, dhe ju perthye kyci, gjss vari lesht ashtu quhet por do permendur dhe kjo….

  4. Marku ne ring si mbreti gent i ilirise dardanise si aleksandri mall akili gjergj kastrijotit skenderbeut

  5. Ja ndalova zerin e Videos mos ti degjoj keta komentator iritant se gomari eshte ma i menqur se kta…!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Captcha loading...