27-vjeçari u vra me eksploziv,nëna kishte rrjet prostitucioni.E kaluara-Shqipëria Live 13Qershor2022Një atentat i rëndë ndaj Aleksandër Sadikajt ka tronditur Tiranën ditën e shtunë. 27-vjeçarit iu vendos eksploziv në makinë dhe nuk arriti që t’i mbijetonte plagëve të marra. Shpërthimi ka qenë i telekomanduar. Aleksandër Sadikaj ishte nisur drejt Memaliaj, por në aksin Sauk-TEG, makina me të cilën ai po lëvizte shpërtheu, si rrjedhojë e sasisë së tritolit.

Të ftuar: Kujtim Cakrani, avokat, Fatjon Softa, ekspert sigurie, Dorjana Bezat, gazetare Top Channel

Gazetar: Eraldo Harlicaj

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel.

Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini
Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#ShqiperiaLive#TopChannel

source

13 thoughts on “27-vjeçari u vra me eksploziv,nëna kishte rrjet prostitucioni.E kaluara-Shqipëria Live 13Qershor2022”
 1. Cja kan ber mire ti han ato leket tani mbase ja zhdukin dhe ate bucen qe I kish ber koken.

 2. Kjo gazetate duhet disiplinuar , te jape edhe te tejćojë informacion , edhe jo te shpalle panik publikisht….madje ndonjehere harron qe flet per viktima, shprebet sikur po shikon dokumentar Cosanostra …ndihet dukshem mungesa e kolegut te saj

 3. Ketu ke ne 3 dite zgjat diskutimi Vjen e kartata viktima tjeter Shteti inekzistent as ne nje vend nuk ndodh Duam dhe europen ne

 4. Ore gazetar a mbani pergjegjesi ligjore ju per keto qe thoni? Apo hajt meqe ska shtet futja si kau peles

 5. 17: 50 Fiks se harrova ku e di kjo më, ky djalë nuk qe fare shembull për tu ndjekur. Kalon nga debati me fjal te thika, çne me thikë apo do qëronte patate rrugëve ?
  Gjithmon kur ndodhin kshu gjërash del një arsye e rënd më mbrapa.
  Ngushëllime të ëmës, s'kam arritur akoma te rrjeti po nqs ësht e vërtet…

 6. 27 vjec bisnez cudi nena paska rrjet prostituzione si kan qar nenat e atyre vajzave te qaj dhe ajo tani per djalin e saj

 7. Po ikni mor plehra televizine i jepni rendesi ketyre mbeturinave te shoqerise , beni emisione per fukarallikun dhe korrupsionin qe po ja merr shpirtin popullit te thjesht. Merrni tan hoxhen lalen dhe ca muta te tjere qe u kenaqen me leke nga kjo situat e ndyr

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Captcha loading...